ІІІ. Поведінка учнів до початку, на перервах і після уроків

1. Під час перерви учень зобов'язаний:

- підтримувати чистоту і порядок на своєму робочому місці;

- вийти з класу, якщо попросить вчитель;

- на перервах знаходитись на своєму поверсі;

- виконувати прохання чергового вчителя;

- при зустрічі з вчителями, батьками, дорослими відвідувачами вітатись і звільняти дорогу;

- учням забороняється заходити до учительської без дозволу;

- забороняється вживати непристойні вирази і жести, шуміти, заважати відпочивати іншим.

2. Час перерви - особистий час кожного учня. Він може розпорядитися ним на власний розсуд , проте не повинен заважати іншим.

3. Під час перерви учні можуть вільно переміщатися по школі, окрім тих місць,де їм заборонено знаходитися в цілях безпеки (горище, підвал).

4. Під час перерв учням категорично забороняється покидати  територію школи  задля збереження життя та здоров’я та з метою уникнення випадків травматизму серед учнів.

5. Під час перерв забороняється бігати по школі, по сходах, поблизу віконних отворів, грати в м’яча у класі, коридорах та інших місцях, не пристосованих для ігор.

6. Під час перерв забороняється штовхати один одного, грати в небезпечні ігри, кидатися портфелями та іншими предметами і застосовувати фізичну силу.

7. У школі та на її території категорично забороняється тютюнопаління та вживання алкогольних напоїв.

8. Категорично забороняється самовільно розкривати вікна, сидіти на підвіконнях.

9. На перервах школярі можуть звернутися до класного керівника, чергового адміністратора за допомогою, якщо проти них здійснюються протиправні дії.