І. Загальні правила поведінки

1. Правила поведінки учнів розроблені відповідно до законів України, постанов Міністерства освіти і науки України, органів місцевого самоврядування, Статуту школи.

2. Учень приходить в школу за 15-20 хвилин до початку занять, чистий і  охайний. При вході у школу дотримується правил ввічливості.

3. Займає своє робоче місце після дзвінка, заздалегідь приготувавши необхідне навчальне приладдя для уроку.

4. Суворо заборонено приносити на територію школи з будь-якою метою та використовувати у будь-який спосіб зброю, в т. ч. ножі, вибухові,  вогненебезпечні речовини; спиртні напої, сигарети, наркотики та  інші  одурманюючі засоби й отрути, а також токсичні речовини, таблетки і газові балончики.

4. Заборонено приносити до школи предмети або речовини, які можуть зашкодити здоров'ю та безпеці оточуючих або завадити проведенню навчального процесу.

5.  Паління та вживання алкогольних напоїв на території школи суворо заборонено.

6. Забороняється вживання непристойних виразів та демонстрація непристойних жестів.

7. Заборонено заходити до школи з тваринами.

8. Заборонено без дозволу педагогів або медичної сестри (за згодою  з батьками) покикати територію школи  в урочний час.

9. У разі відсутності учня на заняттях  впродовж 3-х днів він зобов'язаний надати класному керівнику довідку або записку від батьків (осіб, які опікуються учнем) про причину відсутності на заняттях. У разі пропуску більше трьох днів учень  зобов'язаний надати довідку з медичної установи.

10. Учень повинен дбайливо ставитися до підручників та зошитів, ретельно виконувати  домашні завдання.

11. Учень школи повинен виявляти  повагу до старших, піклуватися про молодших.

12. Учень повинен ввічливо спілкуватися  з учителями, технічним персоналом  школи, батьками інших учнів, а також з учнями.

13. Учні бережуть майно школи, акуратно ставляться як до свого, так і до чужого майна, дотримуються чистоти і порядку на території школи.

14.Учні повинні дбайливо ставитися до шкільного майна та речей, що належать вчителям та іншим учням. Забороняється брати без дозволу чужі речі. За пошкоджене шкільне майно батьки учня зобов'язані відшкодувати збитки.

15. До учнів, які привласнили чужі речі, застосовуються дисциплінарні стягнення. У разі спричинення збитків чужому майну, батьки учнів, які заподіяли збиток, несуть матеріальну відповідальність.

16. Учні, які знайшли втрачені або забуті чужі речі, зобовязані необхідно віддати їх черговому вчителюласному керівнику або шкільній адміністрації.

17. До закінчення уроків учень може залишити територію школи тільки з дозволу класного керівника або чергового адміністратора.

17. Фізична конфронтація, залякування і знущання над людиною або твариною є неприпустимими формами поведінки учнів у школі та за її межами.

18. Учні повинні підтримувати позитивний соціально-психологічний клімат в освітньому середовищі, дотримуючись правил ділового етикету у спілкуванні з однолітками та дорослими.

19. Не дозволяється користуватися мобільним телефоном чи будь-якими іншими технічними засобами, що не використовуються, на уроках.

20. Учень зобов'язаний вчасно виконувати домашні завдання.

21. Учень зобов’язаний надати  щоденник на першу вимогу вчителя .

22. Учень повинен щодня вести записи домашніх завдань у щоденнику.

24. Учні повинні брати участь у різноманітних заходах, організованих у школі та за її межами, з метою формування інформаційної, комунікативної, соціальної та полікультурної компетенцій.