Правила прийому

Стрийської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1
Стрийської міської ради Львівської області
на 2022/2023 навчальний рік

Згідно з Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 №367, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05.05.2018 №564/32016 з 01 грудня 2022 року до 31 травня 2023 року проводиться прийом заяв про зарахування дітей до першого класу на 2022/2023 навчальний рік.

Для зарахування необхідні документи:

1.Свідоцтво про народження дитини (оригінал та копія)

2. Медичні довідки за формами: 086-1/0 та 063/0 (карта щеплень)

3.  Документ, що підтверджує проживання на території обслуговування закладу освіти (паспорт одного з батьків, договір оренди або довідка про реєстрацію дитини)

4.   Заява встановленого зразка одного з батьків (заповнюється у закладі освіти)

При поданні документів просимо батьків дотримуватися санітарно-епідемічних вимог (маски, гумові рукавички).

Заяви батьків приймаються щодня з 9:00 - 17:00.

УВАГА! Прийом, до освітнього закладу, здійснюється без проведення вступних випробувань, тестувань, співбесід, іспитів  перевірки знань з навчальних предметів.

Першочергове  право на зарахування до закладу загальної середньої освіти мають:

• діти, місце проживання яких на території обслуговування обраного закладу освіти  підтверджене;
  • діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі;
  • діти працівників цього закладу освіти.

За наявності вільних місць, зарахування до 1 класу відбувається з інших районів міста.

Територія обслуговування, закріплена за Стрийською ЗШ І-ІІІ ступенів №1

Список вулиць:

1-го Листопада

22-го Січня

С.Бандери

О.Бобикевича

М.Драгоманова

Б. Лепкого

С.Людкевича

Марка Вовчка

Я. Матейка

Народна

Є. Олесницького

П. Сагайдачного

І. Сірка

М.Тарнавського

А. Чайковського

Т. Шевченка

Вчитель 1 класу  – Свідерська Ольга Миронівна, вчитель вищої кваліфікаційної категорії.

Педагогічний стаж роботи - 32 роки.

Стрийська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

проводить набір учнів у

перший клас на 2022  2023 н. р.

м. Стрий, вул. Незалежності, 11

Тел.  (245) 7-11-91,  (245) 7-12-21

Для того, щоб Вашу дитину зарахували до нашої школи необхідно подати такі документи:

1. Заяву на ім'я директора школи.

2. Копію свідоцтва про народження.

3. Медичну довідку відповідного зразка.

За роз'ясненнями прохання звертатися до адміністрації школи.