ІІ. Поведінка на уроках

1. Учням  заборонено спізнюватися на уроки.

3. Під час уроку не можна ходити по класу без дозволу вчителя, голосно розмовляти, кричати, відволікатися самому і відволікати однолітків  від занять розмовами, іграми та ін.

4. Заняття у школі проводяться за кабінетною системою. За кожним учнем у кожному кабінеті закріплено окреме місце. Кожен учень відповідає за збереження санітарного стану та майна на своєму робочому місці.

5. Якщо під час занять учню необхідно вийти з класу, то він повинен попросити дозволу у вчителя.

6. Учень на уроці зобов'язаний виконувати всі вимоги вчителя.

7. Під час відповіді на запитання вчителя учень повинен відповідати голосно, виразно, зрозуміло.

8. Якщо ученеві потрібно запитати або відповісти на питання вчителя, то він повинен підняти руку.

9. На уроці учень має право запитувати вчителя, якщо не зрозумів матеріал під час пояснення.

10. На уроки фізичної культури учні приходять у спортивній формі та у  спортивному взутті. Без дозволу вчителя в спортивний зал учням заходити забороняється. Учні, звільнені від занять фізкультурою, обов'язково повинні бути присутні в залі.

11. Вчителі фізкультури, трудового навчання відпускають учнів з уроків суворо по дзвінку.

12. Учні зобов’язані знати і дотримуватися правил техніки безпеки під час уроків та  після їх закінчення.