№ 1  від «24 » березня 2020р.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Дирекція Стрийської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 повідомляє Вас про те, що згідно рішення позачергового засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС від 24.03.2020 р. (протокол № 10) та листа відділу освіти виконавчого комітету Стрийської міської ради від  24.03.2020 р. №3.11/265 зобов’язує Вас обмежити пересування неповнолітніх осіб без супроводу дорослих  без нагальної потреби.

Директор школи                       М.М. Суховерська

Стрийська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №1

ПРОВОДИТЬ НАБІР УЧНІВ У

ПЕРШИЙ КЛАС НА 2022  2023 Н. Р.

м. Стрий, вул. Незалежності, 11

Тел.  (245) 7-11-91,  (245) 7-12-21

У школі:

ü навчання в одну зміну;

üучні початкових класів навчаються окремо від старшокласників;

ü група продовженого дня працює до 1800;

{ü у школі учні вивчають дві іноземні мови: англійську, польську;

{ü у школі працює логопед.

Математика — це просто з Vchy.com.ua!

Вся математика
в інтерактивній формі
 для учнів 2, 3, 4, 5, 6 класів

Вчи.ком.юа – інтерактивний онлайн курс математики для початкової школи. Вчи.ком.юа будує діалог з учнем під час виконання кожного завдання. Система реагує на дії учня: у випадку правильного вирішення хвалить та пропонує нові завдання, а у випадку помилки задає уточнюючі питання, які допомагають прийти до вірного вирішення.

Чому варто використовувати Вчи.ком.юа?

Вчи.ком.юа – це знання, кращі результати в навчанні, підвищення мотивації та впевненості у собі. Учні, вивчаючи матеріал, переходять від теми до теми до повного засвоєння курсу. Вони навчаються у комфортному для себе темпі та отримують лише ті завдання, які спрямовані на якісне поліпшення їх знань. Після проходження уроків Вчи.ком.юа учні з легкістю і цікавістю вирішують завдання з шкільних підручників та перевірочних робіт.

Почати використовувати Вчи.ком.юа дуже просто і легко! Вчи.ком.юа не потребує скачування та встановлення. Для використання Вчи.ком.юа у школі або вдома потрібен лише комп’ютер або планшет, підключений до Інтернету.

Математичні ігри для дітей та батьків розподілені по розділах — від простих до більш складних. Завдання з рухомими фігурками утримають увагу маленького учня, не дадуть занудьгувати і відволіктися, а підказки допоможуть знайти правильне рішення. Послідовно проходячи кожен рівень, дитина нічого не упустить, засвоїть нові знання і навчиться їх застосовувати. Для домашнього навчання малюків радимо почати з простих чисел і лічби, додавання і віднімання підійдуть першокласникам, котрі засумували на уроках і для доповнення шкільної програми. Перевірити себе можуть і батьки — проходьте тести з математики онлайн разом з дітьми.

Умови використання

Вчи.ком.юа надає абсолютно безкоштовний доступ до всіх освітніх ресурсів та статистики для шкіл та вчителів. Учням надається безкоштовний доступ у школі. Після 16.00 їм доступно до 20 завдань безкоштовно, та у разі якщо вони захочуть займатися необмежено, батьки зможуть придбати для них доступ до розширеного аккаунту.