Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі:

«Капітальний ремонт внутрішніх приміщень корпусу №1 Стрийської ЗШ І-ІІІ ст. №1 по вул. Незалежності, 13 в м. Стрий Львівської області (1 черга) згідно коду ДК 021:2015 454530007 (Капітальний ремонт і реставрація))

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ №710 від 11.10.2016 "Про ефективне використання коштів" (зі змінами))

1.     Найменування замовника Стрийська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області.

2.    Місцезнаходження замовника: 82400, Україна , Львівська обл., Стрий, вул.Незалежності, 13.

3.    Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань:  ЄДРПОУ 22414529.

4.     Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

5.     Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

Капітальний ремонт внутрішніх приміщень корпусу №1 Стрийської ЗШ І-ІІІ ст. №1 по вул. Незалежності, 13 в м. Стрий Львівської області (1 черга) згідно коду ДК 021:2015 454530007 (Капітальний ремонт і реставрація).

6.     Ідентифікатор закупівлі.

7.  Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Очікувана вартість робіт з капітального ремонту визначається на основі кошторисних норми України «Настанова з визначення вартості проектних, науково проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво» та «Настанова з визначення вартості  будівництва» (Наказ Мінрегіону від 01.11.2021 № 281 «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві»; далі — Настанова).

Настанова з визначення вартості проектних, науковопроектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво визначає основні правила застосування кошторисних норм та нормативів з ціноутворення у будівництві для визначення вартості проектних, науковопроектних, вишукувальних робіт, а також експертизи проектної документації на будівництво (далі – проектування та експертизи)

Ця Настанова застосовується при визначенні вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво на етапах визначення кошторисної вартості зазначених робіт, ціни пропозиції учасника процедури закупівлі, договірної ціни та при проведенні взаєморозрахунків за обсяги виконаних робіт. Настанова з визначення вартості  будівництва визначає основні правила застосування кошторисних норм та нормативів з ціноутворення у будівництві для визначення вартості нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту будинків, будівель і споруд будь-якого призначення, їх комплексів та частин, лінійних об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури, а також реставрації пам’яток архітектури та містобудування (далі – будівництво). Очікувана вартість визначена на основі проектно-кошторисної документації, яка була розроблена на замовлення Стрийської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Стрийської міської ради Львівської області.

8.   Обґрунтування технічних та якісних характеристик  предмета  закупівлі:  технічні  та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог законодавства. Інформація стосовно технічних та якісних характеристик  предмета  закупівлі наведена в проектно-кошторисній документації, яка підлягала експертній оцінці незалежного експерта, з яким було укладено договір про виконання експертизи проекту будівництва.

Уповноважена особа:                                     Оксана СТАСІВ