Обгрунтування закупівлі послуги по харчуванню на 2023 рік

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі:

за кодом  ДК 021:2015: 55510000-8 - послуги їдалень (Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій) для Стрийської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1

Стриської міської ради Львівської області

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ №710 від 11.10.2016 "Про ефективне використання коштів" (зі змінами))

1. Найменування замовника: Стрийська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Стрийської міської ради  Львівської області

2. Місцезнаходження замовника: 82400, Україна, Львівська обл., Стрий, вул. Незалежності, 11

3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: ЄДРПОУ 22414529

4. Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

5. Контактні особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками:

Уповноважена особа Стасів Оксана Степанівна, +38(050)7375053

E-mail: [email protected]t

6. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій згідно коду  ДК 021:2015: 55510000-8 - послуги їдалень.

6. Ідентифікатор закупівлі: ID: UA-2023-01-11-004502-a

7.Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:    Очікувана вартість визначена методом моніторингу ринкових цін, а саме на основі інформації з договорів укладених на поставку аналогічних послуг у минулих періодах. Також  проводився  аналіз  торгів з аналогічного предмету закупівлі на порталі Уповноваженого органу Prozorro, використовувалась мережа Інтернет для розрахунку орієнтовної середньої вартості предмета закупівлі. На основі цих даних були проведені розрахунки середньої вартості аналогічних пропозицій. Також враховувались бюджетні призначення по КЕКВ 2230, які затверджені засновником в установленому порядку. Для учнів пільгових категорій гранична вартість гарячого сніданку встановлена в межах 38 грн. на одного учні. Очікувана вартість була визначена відповідно до Наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України №275 від  18.02.2020 р. Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі. Очікувана  вартість предмета закупівлі була розрахована методом порівняння ринкових цін. Крім цього було  використано інформацію щодо ціни попередніх власних закупівель замовника (укладених договорів) аналогічних/ідентичних послуг/ з урахуванням інфляційних процесів та динаміки зміни цін на продукти харчування.

Також до уваги взято фактичну кількість учнів, що харчуються на пільгових умовах станом на 01.01.2023р. і середню фактичну кількість дітоднів на 2023р.

Послуги, що пропонуються до надання

Орієнтовна кількість

учнів, які

харчуються

Орієнтована кількістьднів

харчування

Орієнтовна  кількість порцій

Вартість харчування одного учня в день згідно примірного чотиритижневого  меню, грн.

Загальна вартість пропозиції

(з урахуванням

всіх витрат), грн.

1

2

3

4

5

6

Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій згідно коду ДК 021:2015: 55510000-8 - послуги їдалень

43

167

7181

38,00 грн.

272878,00 грн.

8. Обґрунтування технічних та якісних характеристик  предмета  закупівлі:  технічні  та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог законодавства. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно встановленим державним стандартам, нормативним документам, затвердженим у встановленому законодавством порядку, які діють на момент проведення процедури закупівлі, а саме:

- Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів" № 771/97-ВР, постанови КМУ "Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку наказу" від 24.03.2021р. № 305;

- Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затверджених наказом МОЗУ від 25.09.2020р. № 2205;

- наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 17.11.2020р.  "Методичні настанови щодо розроблення, запровадження та використання постійно діючих процедур, які базуються на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках в закладах освіти";

- наказу Мінагрополітики України "Про затвердження Вимог щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління  безпечністю харчових продуктів (НАССР)" від 01.10.2012 № 590;

- іншим нормативно-правовими актам, що регулюють суспільні відносини у цій сфері та відповідним вимогам державних стандартів.

Уповноважена особа: ______________ Оксана Стасів