2022-2023 н.р.

СТРИЙСЬКА МІСЬКА РАДА

СТРИЙСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №1 СТРИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Незалежності, 11, м. Стрий, Львівська область, 82400,

тел. (03245)7-11-91, (03245)7-12-21, e-mail: [email protected]

Код ЄДРПОУ 22414529

01.09. 2022 року                       м. Стрий                            №85

Про організацію роботи

в Стрийській ЗШ І-ІІІ ступенів №1

щодо запобігання та протидії

булінгу (цькуванню)

На виконання частини другої статті 25, частини третьої статті 26, статті 54, частини першої статті 64, пункту 2 частини другої статті 71 Закону України «Про освіту»,  наказу Мінстерства освіти і науки України від 26.02.2020 № 293 «Про затвердження плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладах освіти», керуючись листом Міністерства освіти і науки України № 1/11- 881 від 29.01.2019 року «Рекомендації для закладів освіти щодо застосування норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» від 18.12.2018 року № 2657-VІІІ»,  листом Міністерства освіти і науки України від 29.12.2018 року № 1/9-790 «Щодо організації роботи у закладах освіти з питань запобігання і протидії домашньому насильству та булінгу» та з метою створення у закладі безпечного освітнього середовища, вільного від насильства та булінгу (цькування)

НАКАЗУЮ:

1.     Затвердити План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) у Стрийській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 на 2022-2023 навчальний рік(Додаток 1).

2.     Призначити відповідальною особою з питань протидії булінгу у закладі освіти на  2022-2023 навчальний рік заступника директора школи з виховної роботи Ткач Л. М.

3.      Практичному психологу та соціальному педагогу Федунів В.А.:

{c3.            3.1.         Організувати систематичне проведення моніторингу безпечності та комфортності освітнього середовища у закладі освіти шляхом опитування, анкетування та дотриманням  відповідних заходів реагування.

{cke               3.2.         Здійснювати контроль за виконанням плану заходів, спрямованих назапобігання та протидіїбулінгу (цькуванню) у школі, та розглядскарг про відмову у реагуванні на випадкибулінгу (цькування) завідповіднимизаявами.

4.        Створити комісію з розгляду випадків булінгу у складі:

Суховерська М.М. – директор школи, голова комісії;

Ткач Л.М. – заступник директора школи з виховної роботи, член комісії;

Яцура Г.М. – заступник директора з навчально-виховноїроботи, член

комісії;

Федунів В.А. – практичний психолог, соціальний педагог, член комісії;

Білокінь У.О. – педагог-організатор, член комісії;

Ласунова Н.М.  – вчительзарубіжноїлітератури, член комісії;

Батько / матиучня, з якимставсявипадокбулінгу, член комісії;

Класнийкерівниккласу, в якомуставсявипадокбулінгу, член комісії.

5.        Затвердити форму заяви про випадкибулінгу (цькування) (додаток 2).

6.        Затвердити процедуру поданняучасникамиосвітньогопроцесузаяв про  випадкибулінгу (цькування) та порядок реагування на них (додаток 3).

7.        Затвердити порядок реагування на доведенівипадкибулінгу (цькування)  (додаток 4).

8.        Заступнику директора школи з виховноїроботи Ткач Л.М.:

{c                  8.1.         Ознайомити працівників школи іззмістомцього наказу.

8.2.         Забезпечитивиконаннязатвердженого Плану заходів.

9.        Класнимкерівникам:

{            9.1.         Ознайомитиучнівіз нормами чинного законодавстващодозапобіганнябулінгу (цькуванню) та іззмістомданого наказу.

9.2.         Посилити контроль за дотриманнямздобувачамиосвіти правил  поведінкиучнів.

10.    Вчителю інформатики Карпинці І.В. забезпечити вчасне оприлюднення на  веб-сайті школи інформаційних   матеріалів щодо запобігання булінгу (цькуванню).

11.   Контроль за виконаннямданого наказу залишаю за собою.

Директор                 Марія  СУХОВЕРСЬКА

З наказом ознайомлені: