Святий Миколай - воїнам АТО

Благодійна акція "Святий Миколай - воїнам АТО"Святий Миколаю, прийди до кожного українського воїна!Принеси тепло маминих долонь,силу батьківських рук,бабусину молитву,усмішку сини чи донечки,поцілунок коханої.Благослови їх відстояти правду у ріднім краї і живими повернутися додому...Учні Стрийської ЗШ І-ІІІ ст. №1 розпочали підготовку до проведення ІІІ щорічної благодійної акції “Святий Миколай - воїнам АТО”.В рамках цієї акції в 2015 році учні передали в зону проведення АТО іменні посилки для випускників школи. В 2016 році благодійна акція була проведена спільно з ГО “Майдан Стрийщини”В 2017 році плануємо провести збір і передачу посилок для бійців АТО, які перебувають на лікуванні в Львівському військовому госпіталі.Запрошуємо всіх небайдужих стриян надати допомогу у проведенні акції, а саме:транспорт для перевезення посилок та учнів (плануємо провести невеликий концерт в госпілалі);пальне для транспорту;все, що найбільш необхідно для бійців, які лікуються в госпіталі, відображено у фейсбук на сайті “Волонтерська сотня м. Львів”.Контактні телефони: 7-12-21; 0953986690 (Леся)В рамках проведення ІІІ благодійної акції «Святий Миколай –воїнам АТО» учні Стрийської ЗШ І-ІІІ ст.№1 відвідали бійців АТО, які знаходяться на лікуванні та реабілітації в Львівському військовому госпіталі. Школярі везли не тільки подарунки для воїнів, вони їх розважали піснями й колядками. В концерті брали участь Лесько Ілона, Кухар Юліан( 5 кл.) , Нестерова Вікторія та Нестерова Софія (9 кл.), Гуменюк Аліна (10кл.) Бійці АТО, працівники госпіталю дякували учням за подарований новорічний та різдвяний настрій. Висловлюємо вдячність всім батькам учнів, які долучилися до акції, та батькові учениці 8 класу Сірої Христини Сірому Олександру, який погодився відвезти подарунки у госпіталь.
Створено 09.12.17
Альбом школи