Відкриття меморіальної дошки

Мітинг-реквієм з нагоди відкриття меморіальної дошки пам'яті випускників Стрийської загальноосвітньої школи І - ІІІ ст.№1, які загинули в АТО: Альошина Андрія, Василевського Володимира та Піруса Володимира.Тобі я дякую, герою, за майбутнє,Тобі вклоняюся я низько до землі,Бо тільки твої незліченні мукиПрипинять війни. Дякую тобі!Тобі я дякую, герою, за майбутнє,За твою честь, відвагу та знання,Бо через тебе Україна знову стане вільна.Тобі я дякую, герою, за життя!Право відкрити меморіальну дошку було надано заступнику голови міста Волинцю Р.П., дружині Василевського Володимира Вікторії, сину Володимира Піруса, учневі 11 класу Пірусу Назару та автору меморіальної дошки, випускнику Стрийської ЗШ І - ІІІ ст. №1 Чубку Степану.
Створено 17.10.17
Альбом школи