Урочисте відкриття меморіальної дошки загиблим воїнам АТО - випускникам школи: Андрію Альошину, Володимиру Василевському та Володимиру Пірусу

Дирекція Стрийської ЗШ І - ІІІ ст. №1 запрошує на урочисте відкриття меморіальної дошки загиблим воїнам АТО - випускникам школи: Андрію Альошину, Володимиру Василевському та Володимиру Пірусу, яке відбудеться 11 жовтня 2017 року о 12 годині на подвір'ї школи. Я дивлюсь на світлини бійців,Щирі посмішки, втомлені очі,Сиві скроні та безліч рубців…А мій розум сприйняти не хоче:Це не сон, не синдром маячні,Ця війна не в далекій країні,Не в Іраку чи десь там в Чечні,А в вишневій моїй Україні.Саме зараз її воякиСхід країни від зла захищають,Б’ються на смерть мої земляки,Кров’ю землю святу поливають.Щоб країна ввійшла в майбуттяВільна, сильна, без чвар та війни.Віддають найцінніше - життя,України найкращі сини!
Створено 10.10.17
Альбом школи