Міжнародний конкурс з українознавства

З 29 по 31 березня 2018 р. у м. Києві проходив ХІ Міжнародний конкурс з українознавства, в якому взяли участь 264 учасники з 5 країн світу.

Учениця 9 класу Олександра Крутікова посіла ІІІ місце у виконанні тестових завдань з українознавства та перемогла у номінації «Найкраще аналітичне, соціологічне дослідження». Тема дослідження: «Образ Другої світової війни у сучасних шкільних підручниках України та Росії: порівняльна характеристика».

Колосок 2017

Вітаємо юних "зерняток" - учнів молодших класів з чудовим результатом: з 52 учасників конкурсу 42  вибороли  " Золоті" сертифікати!

Вітаємо учнів-переможців  Всеукраїнського математичного  конкурсу «Кенгуру-2017»

І місце      Спанчак Лілія 2 кл.

Новак Станіслав 2 кл.

Кравець Вікторія 2 кл.

Левчук Василь 2 кл.

Тижбір Андріана 2 кл.

Стронціцький Андрій –Михайло 4 кл.

Кіраль Андрій 4 кл.

Ватилик Олександр 4 кл.

Михайлишин Володимир 4 кл.

Павлишин Владислав 4 кл.

Іваникович Вікторія 4 кл .

Коцина Кароліна 5 кл.

Попова Юлія 5 кл.

Прохорова Юлія 5 кл.

Свідерський Марко 5 кл.

Солтис Ольга 6 кл.

Болдескул Олександр 6 кл.

Турик Маряна 6 кл

Скольська Анжеліка 6 кл.

Досягнення кращих спортсменів

1. Христина Шундаревська - КМС. Автомобільний спорт. Призер чемпіонату України 2016-2017 рр.
2. Залевський Олександр - І розряд. Легка атлетика. Призер першості області з легкої атлетики 2017 р.
3. Чабан Степан - І розряд. Легка атлетика. Призер першості області з 10-тиборства 2015 р.
4. Кіїв Оксана - КМС. Настільний теніс. Член збірної області на чемпіонаті України.