Список учнів зарахованих до 1 класу. Кількість вільних місць
УКРАЇНА
МІНІТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
СТРИЙСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №1
СТРИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
НАКАЗ
31.05.2023 р. м. Стрий №5
Про зарахування учнів до 1-х класів
у 2023/2024 навчальному році
Відповідно до абзацу першого частини третьої ст.18 Закону України «Про загальну середню освіту», наказу МОН України від 16.04.2018р. №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», з метою впровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» та на підставі заяв батьків, медичних довідок (форма №086-1/о), копій свідоцтва про народження дітей
НАКАЗУЮ:
1. Зарахувати до складу учнів 1-х класів на 2023-2024 навчальний рік:
-
Андрейціва Михайла Тарасовича
-
Андріїшина Івана Дмитровича
-
Андрусейко Злату Андріївну
-
Андрусика Марка Романовича
-
Андрущакевич Алісу Олегівну
-
Бий Дарину Юріївну
-
Біласа Давида Андрійовича
-
Біляк Софію Остапівну
-
Бісика Тадея Олеговича
-
Боднар Діану Володимирівну
-
Боднар Марію Ярославівну
-
Борисенка Марка Ігоровича
-
Босика Матвія Тарасовича
-
Буричка Устима Івановича
-
Венгер Вікторію Володимирівну
-
Вершиніну Анну Андріївну
-
Вишиваного Павла Романовича
-
Воробця Олександра Дмитровича
-
Гавриліва Остапа Ігоровича
-
Гамоняка Дмитра В’ячеславовича
-
Гасюк Кароліну Русланівну
-
Геровича Святослава Миколайовича
-
Гнатишина Дмитра Михайловича
-
Говгеру Матвія Володимировича
-
Голодишина Ореста Андрійовича
-
Голуб Поліну Тарасівну
-
Горбань Яну Володимирівну
-
Гордінця Назарія Володимировича
-
Грушецького Ернеста Олеговича
-
Данильціва Максима Михайловича
-
Джуфера Владислава Віталійовича
-
Диркавця Артема Васильовича
-
Дмитрука Сергія Миколайовича
-
Дриженка Владислава Юрійовича
-
Дрочака Артема Ростиславовича
-
Друля Дем’яна Ярославовича
-
Дулиша Михайла Олеговича
-
Дуркота Руслана Романовича
-
Єрегу Злату Орестівну
-
Забару Вероніку Богданівну
-
Змінчака Назара Михайловича
-
Зоріну Софію Сергіївну
-
Зубковича Павла Миколайовича
-
Іваникович Єлизавету Андріївну
-
Іваниковича Тимофія Андрійовича
-
Іваничка Максима Васильовича
-
Івануса Святослава Орестовича
-
Ільницького Матвія Андрійовича
-
Каліцун Злату Романівну
-
Карпа Матвія Ігоровича
-
Карпінця Артема Мирославовича
-
Карпінця Матвія Мирославовича
-
Кацедан Вікторію Романівну
-
Кизиму Ярослава Олеговича
-
Клочка Назарія Івановича
-
Когут Уляну Ігорівну
-
Красовську Анастасію Володимирівну
-
Крикуна Юрія Павловича
-
Крупа Северина Юліановича
-
Кугляр Софію Дмитрівну
-
Кукляк Магдалину Володимирівну
-
Кукляк Христину Богданівну
-
Купрієнка Ігоря Романовича
-
Курчак Вікторію Романівну
-
Кухара Марка Мирославовича
-
Кушину Анну Петрівну
-
Кушпера Романа Олеговича
-
Лаврика Матвія Вікторовича
-
Лесько Анастасію - Марію Олегівну
-
Лешко Софію Іванівну
-
Лисак Марічку Іванівну
-
Лотоцьку Злату Юріївну
-
Луцьку Єву Назарівну
-
Малаховського Назара Володимировича
-
Малиновську Анну Мирославівну
-
Медвідь Ярину Василівну
-
Мелінчук Аліну Юріївну
-
Меленя Артема Олександровича
-
Мельник Аріне Святославівну
-
Меріуце Владиславу Михайлівну
-
Минду Поліну Романівну
-
Михайловського Максима Ігоровича
-
Мотиля Артема Івановича
-
Мудрик Евеліну Назарівну
-
Мунтян Поліну Данилівну
-
Муху Матвія Тарасовича
-
Надбережну Неонілу Мар’янівну
-
Ніконорова Артема Олександровича
-
Новака Матвія Романовича
-
Облоненко Юстину Ярославівну
-
Ониськів Магдалину Андріївну
-
Павлусіва Захара Євгеновича
-
Павлучковича Назарія Юрійовича
-
Паруту Меланію Юріївну
-
Пацкаля Артема Романовича
-
Петрівського Данила Володимировича
-
Петрову Анну – Марію Олександрівну
-
Пищика Тимофія Романовича
-
Пістоляк Поліну Володимирівну
-
Піцан Діану Мар’янівну
-
Попович Анну Андріївну
-
Попович Марту Тарасівну
-
Прохорова Максима Володимировича
-
Радкевича Данила Степановича
-
Решітника Матвія Назарійовича
-
Рокунець Яну Назаріївну
-
Романишина Романа Андрійовича
-
Рудник Катерину Ігорівну
-
Савку Соломію Романівну
-
Савченка Андре Івановича
-
Сидорик Соломію Марківну
-
Скіру Яну Романівну
-
Солтис Роксолану Михайлівну
-
Стаднишина Олександра Володимировича
-
Спераля Арсена Юрійовича
-
Стеціва Давида Дмитровича
-
Суєту Анну Віталіївну
-
Суховерського Назарія Андрійовича
-
Торяник Злату Дмитрівну
-
Тосько Роксолану Романівну
-
Трубич Кароліну Василівну
-
Фартуха Тадея Андрійовича
-
Федоровича Івана Олексійовича
-
Федуніва Тадея Ігоровича
-
Феканича Олексія Павловича
-
Фенувку Ніколь Володимирівну
-
Филик Анастасію Олегівну
-
Фурінця Владислава Васильовича
-
Фурінця Ярослава Васильовича
-
Хамед Алію Халід
-
Хирівську Юлію Назарівну
-
Холошнецьку Кароліну Іванівну
-
Хомина Дмитра Романовича
-
Хомішак Дарину Богданівну
-
Циб Вероніку Василівну
-
Шайбак Софію Володимирівну
-
Шайковського Матвія Романовича
-
Шкурка Павла Максимовича
-
Штепіна Максима
-
Щупака Святослава Ростиславовича
-
Яворського Андрія Ярославовича
-
Яворського Олега Петровича
-
Секретарю Фуч О. М. внести прізвища учнів до алфавітної книги до 31.08. 2023 року.
-
Вчителю інформатики Карпинці І. В. розмістити даний наказ на сайті школи.
-
Класним керівникам: Свідерській О. М., Чубко О. В., Подільник С. М., Кузів Д.О., Юрків Г. М. оформити особові справи учнів.
-
Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Директор Марія СУХОВЕРСЬКА